Signal Maxlight - Vstavané
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | kov |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Max-H0084 SIGNAL I H0084 detail výrobku
| výkon | 1x50 W |
| Priemer | 90 mm |
| Montážny otvor | 90 mm |
| Zápustná hĺbka | 90 mm |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 332 ks, dodanie
Supercena
13,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Max-H0083 SIGNAL II H0083 detail výrobku
| výkon | 2x50 W |
| Dĺžka | 170 mm |
| Výška | 90 mm |
| Montážny otvor | 2x82 mm |
| Zápustná hĺbka | 90 mm |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 284 ks, dodanie
Supercena
26,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Max-H0086 SIGNAL I H0086 detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | 1x50 W |
| Priemer | 90 mm |
| Montážny otvor | 90 mm |
| Zápustná hĺbka | 90 mm |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 192 ks, dodanie
Supercena
13,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Max-H0087 SIGNAL II H0087 detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | 2x50 W |
| Dĺžka | 170x90 mm |
| Výška | 90 mm |
| Montážny otvor | 2x82 mm |
| Zápustná hĺbka | 90 mm |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 28 ks, dodanie
Supercena
26,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
