Luciano Azzardo - Vstavané
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | hliník |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x50 W |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Azd-AZ1471 Luciano Square (chrome) detail výrobku
| Farba | chróm-lesklý |
| Šírka | 100x100 mm |
| Hĺbka | 30 mm |
| Montážny otvor | 70 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
27,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 37 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 37 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
1. Azd-AZ1472 Luciano Square (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| Šírka | 100x100 mm |
| Hĺbka | 30 mm |
| Montážny otvor | 70 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
25,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 34 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 34 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ1470 Luciano Round (chrome) detail výrobku
| Farba | chróm-lesklý |
| Hĺbka | 25 mm |
| Priemer | 98 mm |
| Montážny otvor | 70 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
20,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ1549 detail výrobku
| Farba | biela |
| Hĺbka | 25 mm |
| Priemer | 98 mm |
| Montážny otvor | 70 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
