Vigo Azzardo - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | hliník |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 1x6 W |
| IP krytie | 54 |
| Šírka | 115 mm |
| Výška | 105 mm |
| Hĺbka | 50 mm |
| Svetelný tok | 420 lm |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
1. Azd-AZ2203 Vigo (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
37,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 51 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 51 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ2202 Vigo (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
37,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 51 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 51 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
