Ancona Azzardo - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | hliník / kov |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 54 |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
1. Azd-AZ2191 Ancona S (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | 6 W |
| Šírka | 40 mm |
| Výška | 135 mm |
| Hĺbka | 135 mm |
| Priemer | 135 mm |
| Svetelný tok | 360 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
41,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 56 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 56 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
1. Azd-AZ2192 Ancona S (white) detail výrobku
nezobrazené| Farba | biela |
| výkon | 6 W |
| Šírka | 40 mm |
| Výška | 135 mm |
| Hĺbka | 135 mm |
| Priemer | 135 mm |
| Svetelný tok | 360 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
41,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 56 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 56 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ2194 Ancona M (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | 12 W |
| Šírka | 40 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hĺbka | 180 mm |
| Priemer | 180 mm |
| Svetelný tok | 720 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
56,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 76 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 76 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ2193 Ancona M (white) detail výrobku
nezobrazené| Farba | biela |
| výkon | 12 W |
| Šírka | 40 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hĺbka | 180 mm |
| Priemer | 180 mm |
| Svetelný tok | 720 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
56,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 76 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 76 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ2852 Ancona L (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | 24 W |
| Šírka | 240 mm |
| Výška | 240 mm |
| Hĺbka | 50 mm |
| Priemer | 240 mm |
| Svetelný tok | 1680 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
74 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 100 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 100 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ2853 Ancona L (white) detail výrobku
nezobrazené| Farba | biela |
| výkon | 24 W |
| Šírka | 240 mm |
| Výška | 240 mm |
| Hĺbka | 50 mm |
| Priemer | 240 mm |
| Svetelný tok | 1680 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
74 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 100 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 100 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
