Faro Azzardo - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | hliník / kov |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 1x6 +LED 3 W |
| IP krytie | 20 |
| Hĺbka | 110 mm |
| Priemer | 150 mm |
| Svetelný tok | 420+250 lm |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
1. Azd-AZ2552 Faro (satin nickel) detail výrobku
| Farba | matný nikel |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ2424 Faro (chrom) detail výrobku
nezobrazené| Farba | chróm-lesklý |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
76,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 103 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 103 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ3204 Faro (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Skladom 2 ks - ihneď na odoslanie,
ďalšie na objednanie 4-14 dní
Výpredaj -10%
100 € 90 €
počet výpredajových kusov: 2
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
