Matera - Záhradné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | šedá |
| Materiál | hliník |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x35 W |
| IP krytie | 54 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Azd-AZ2185 Matera 600 (dark grey) detail výrobku
| Šírka | 110 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
61,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 83 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 83 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ2184 Matera wall (dark grey) detail výrobku
| Šírka | 110 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hĺbka | 118 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
26,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 36 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 36 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
