Mini Bross - Bodové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | hliník |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x50 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 83 mm |
| Priemer | 80 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Azd-AZ1756 Mini Bross (aluminium) detail výrobku
| Farba | hliník |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
26,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 36 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 36 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ1710 Mini Bross (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
24,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 33 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 33 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ1711 Mini Bross (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
24,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 33 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 33 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Azd-AZ1757 Mini Bross (chrome) detail výrobku
| Farba | chróm-lesklý |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
39,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 54 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 54 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
