Norman Azzardo - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | hliník |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
1. Azd-AZ1685 Norman XL (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | LED 1x29 W |
| Dĺžka | 1050 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 1300 mm |
| Svetelný tok | 1700 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
218,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 295,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 295,55 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
1. Azd-AZ1686 Norman XL (wood) detail výrobku
| výkon | LED 1x32 W |
| Dĺžka | 1045 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 1300 mm |
| Svetelný tok | 984 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
231,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 312,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 312,80 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ1683 Norman wall M (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | LED 1x12 W |
| Dĺžka | 280 mm |
| Výška | 80 mm |
| Svetelný tok | 462 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
121,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 164 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 164 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ1684 Norman wall L (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | 17 W |
| Dĺžka | 442 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hĺbka | 40 mm |
| Svetelný tok | 1020 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
121,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 164,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 164,45 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Azd-AZ1888 Norman wall XL (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | LED 1x21 W |
| Dĺžka | 603 mm |
| Výška | 80 mm |
| Svetelný tok | 953 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Skladom 2 ks - ihneď na odoslanie,
ďalšie na objednanie 4-14 dní
Výpredaj -20%
253 € 202,40 €
počet výpredajových kusov: 2
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
