Otus - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | chróm-lesklý |
| Materiál | hliník / sklo |
| Objímka | G9 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Možné osadiť úspornou žiarovkou | |
1. Azd-AZ1645 Otus 5 detail výrobku
| výkon | 5x40 W |
| Šírka | 480 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
164,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 221,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 221,95 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
