Mora AZZ - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | chróm-lesklý / transparentná |
| Materiál | hliník / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Azd-AZ2109 Mora 1 detail výrobku
| výkon | 1x60 W |
| Výška | 1200 mm |
| Priemer | 145 mm |
| Záruka | 3 roky |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ2111 Mora 4 line detail výrobku
| výkon | 4x60 W |
| Dĺžka | 850 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
117,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 158,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 158,70 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
