Kalabria - Designové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Svietidlo je dodávané aj so závesom. Možno zavesiť ako luster alebo stropné svietidlo |
|
| Farba | chróm-lesklý |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | G9 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 6x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Možné osadiť úspornou žiarovkou | |
Azd-AZ2108 Kalabria pendant/top detail výrobku
| výkon | 40 W |
| Priemer | 520 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
338,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 457,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 457,70 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
