Sakeda 2 - Záhradné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | antracit - tmavo šedá |
| Materiál | hliník |
| Farba svetla | 3300 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 1x5 W |
| IP krytie | 44 |
| Svetelný tok | 650 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | EGLO LEUCHTEN GMBH |
1. Egl-96286 AL-LED-WL ANTHRAZIT 'SAKEDA' detail výrobku
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Egl-96287 detail výrobku
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| S čidlom | |
| Čas | 10 sec - 12 min |
| Vzdialenosť | 6 m |
| Uhol | 100° |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Májová akcia
Dodanie 4-7 prac. dnů
90,15 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Egl-96288 AL-LED-STL ANTHRAZIT 'SAKEDA' detail výrobku
| Šírka | 135 mm |
| Výška | 780 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
