Coil + Norr - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | chróm-lesklý |
| Materiál | kov / krištáľ |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 4x50 W |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | LUXERA s.r.o. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Lux-62410 8585032224706 detail výrobku
| Materiál | kov |
| Objímka | GU10 |
| výkon | 50 W |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 1065 mm |
| Hĺbka | 350 mm |
| Priemer | 350 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Barva | CHROME-SILVER/CLEAR |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 5 ks, dodanie 2-5 dní
121,95 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Lux-62411 8585032224713 detail výrobku
| Materiál | kov |
| Objímka | GU10 |
| výkon | 50 W |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 750 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Priemer | 400 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Barva | CHROME-SILVER/CLEAR |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 4 ks, dodanie 2-5 dní
161,00 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
