Curtis 2 - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Rameno svietidla je flexibilné |
|
| S vypínačom | |
| Materiál | kov |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 1x4 W |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
| Svetelný tok | 380 lm |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
1. Tri-579790104 incl.1x4W LED/380Lm/3000K detail výrobku
| Farba | stará mosaz |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 350 mm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Patice | LED |
| Barva | stará mosaz |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 18 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
53,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 77,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 77,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-579790107 incl.1x4W LED/380Lm/3000K detail výrobku
| Farba | nikel |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 350 mm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Patice | LED |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 86 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
53,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 77,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 77,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tri-579790108 incl.1x4W LED/380Lm/3000K detail výrobku
| Farba | matná mosadz |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 350 mm |
| Svetelný tok | 430 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Patice | LED |
| Barva | mosaz |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena do 31.5.2026
57,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 83,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 83,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tri-579790132 incl.1x4W LED/380Lm/3000K detail výrobku
Sklad dodávateľ 526 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
44,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 64,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 64,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
Niektoré texty sú preložené automaticky.
