Phoenix - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | biela / matný nikel |
| Materiál | plast / kov |
| Farba svetla | 3000 K |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
1. Tri-674093007 incl.1x15W LED/1500Lm/3000K detail výrobku
| Farba | nikel |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 1x15 W |
| Výška | 42 mm |
| Priemer | 300 mm |
| Svetelný tok | 1700 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Patice | LED |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 148 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
88,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 127,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 127,95 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-674094507 incl.1x25W LED/2500Lm/3000K detail výrobku
| Farba | nikel |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 1x26 W |
| Výška | 42 mm |
| Priemer | 450 mm |
| Svetelný tok | 3000 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Patice | LED |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 133 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
133,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 193,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 193,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tri-674096207 incl.1x30W LED/3000Lm/3000K detail výrobku
| Farba | nikel |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 1x31 W |
| Výška | 42 mm |
| Priemer | 620 mm |
| Svetelný tok | 3600 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Patice | LED |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 65 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
193,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 280,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 280,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Tri-674013007 incl.1x15W LED/1500Lm/3000K detail výrobku
| Farba | nikel |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 1x15 W |
| Dĺžka | 300 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 42 mm |
| Svetelný tok | 1700 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Patice | LED |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 47 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
88,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 127,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 127,95 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. Tri-674014507 incl.1x25W LED/2500Lm/3000K detail výrobku
| Farba | nikel |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 1x26 W |
| Dĺžka | 450 mm |
| Šírka | 450 mm |
| Výška | 42 mm |
| Svetelný tok | 3000 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Patice | LED |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 29 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
133,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 193,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 193,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
6. Tri-674016207 incl.1x30W LED/3000Lm/3000K detail výrobku
| Farba | nikel |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 1x31 W |
| Dĺžka | 620 mm |
| Šírka | 620 mm |
| Výška | 42 mm |
| Svetelný tok | 3600 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Patice | LED |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 162 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
193,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 280,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 280,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
7. Tri-674011207 incl.1x30W LED/3000Lm/3000K detail výrobku
| Farba | nikel |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 1x31 W |
| Dĺžka | 300 mm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 42 mm |
| Svetelný tok | 3600 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Patice | LED |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 55 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
193,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 280,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 280,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
