Bolo - Záhradné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | biela / čierna |
| Materiál | plast |
| Objímka | E27 |
| Typ žiarovky | 23 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x23 W |
| IP krytie | 44 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. RL-R57042001 excl.1xE27 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 44 |
| Výška | 515.0 mm |
| Priemer | 200.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 295 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
26,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 38,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 38,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. RL-R57043001 excl.1xE27 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 44 |
| Výška | 603.0 mm |
| Priemer | 300.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 377 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
43,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 63,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 63,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. RL-R57044001 excl.1xE27 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 44 |
| Výška | 713.0 mm |
| Priemer | 400.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 284 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
79,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 114,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 114,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
