Reno antracite - Záhradné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | antracit - tmavo šedá |
| Materiál | hliník |
| Farba svetla | 3000 K |
| IP krytie | 54 |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
1. Tri-220760142 incl.1x4W LED/450Lm/3000K detail výrobku
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 54 |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 45 mm |
| Hĺbka | 145 mm |
| Svetelný tok | 450 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Patice | COB |
| Barva | antracitová |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 160 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
82,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 118,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 118,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-520760142 incl.1x5W LED/450Lm/3000K detail výrobku
Sklad dodávateľ 221 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
129,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 187,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 187,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tri-420760142 incl.1x5W LED/450Lm/3000K detail výrobku
Sklad dodávateľ 56 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
151,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 219,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 219,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
