Xio - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | hliník |
| Objímka | G9 |
| Farba svetla | 2700 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 1x4 W |
| IP krytie | 20 |
| Svetelný tok | 380 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Možné osadiť úspornou žiarovkou | |
1. Luce-09217/04/31 detail výrobku
| Farba | biela |
| Šírka | 97x97 mm |
| Výška | 97 mm |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 154 ks, dodanie 9-15 prac. dní
Supercena
45,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 58,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 58,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Luce-09218/04/31 detail výrobku
| Farba | biela |
| Šírka | 130x110 mm |
| Výška | 97 mm |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 135 ks, dodanie 9-15 prac. dní
Supercena
45,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 58,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 58,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Luce-09217/04/36 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Šírka | 97x97 mm |
| Výška | 97 mm |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 180 ks, dodanie 9-15 prac. dní
Supercena
47,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 62,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 62,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Luce-09218/04/36 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Šírka | 130x110 mm |
| Výška | 97 mm |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 198 ks, dodanie 9-15 prac. dní
Supercena
45,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 58,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 58,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
