Elite Rabalux - Bodové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | bronzová / biela |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Rab-5970 detail výrobku
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 130 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Priemer | 80 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 40 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
16,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 21,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 21,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-5971 detail výrobku
| výkon | 2x40 W |
| Dĺžka | 340 mm |
| Priemer | 80 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 30 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
30,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Rab-5972 detail výrobku
| výkon | 3x40 W |
| Dĺžka | 600 mm |
| Výška | 170 mm |
| Priemer | 80 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 10 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
36,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 47,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 47,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Rab-5973 detail výrobku
| výkon | 4x40 W |
| Dĺžka | 660 mm |
| Hĺbka | 140 mm |
| Priemer | 80 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 15 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
53,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 67,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 67,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
