Vivienne antique white - Bodové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | antika / biela |
| Materiál | kov |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Rab-5966 detail výrobku
| S vypínačom | |
| výkon | 1x15 W |
| Výška | 160 mm |
| Hĺbka | 190 mm |
| Priemer | 120 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 15 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
22,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-5967 detail výrobku
| výkon | 2x40 W |
| Dĺžka | 300 mm |
| Hĺbka | 210 mm |
| Priemer | 120 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Rab-5968 detail výrobku
| výkon | 3x40 W |
| Dĺžka | 525 mm |
| Hĺbka | 210 mm |
| Priemer | 120 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 25 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
62,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 80,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 80,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Rab-5969 detail výrobku
| výkon | 4x40 W |
| Hĺbka | 210 mm |
| Priemer | 300 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 6 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
86,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 110,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 110,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
