Brighton LED - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | kov / krištáľ |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 55 W |
| Výška | 800-1600 mm |
| Priemer | 400/600/800 mm |
| Svetelný tok | 4400 lm |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
1. Azd-AZ1609 Brighton 3 detail výrobku
| Farba | chróm-lesklý |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
569,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 769,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 769,35 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ4429 Brighton 3 (gold) detail výrobku
| Farba | zlatá |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
582,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 786,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 786,90 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ4428 Brighton 3 (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
563,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 761 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 761 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
