Garda 1 - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | kov / textil |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Tri-305400401 excl.4xE14 detail výrobku
| Farba | nikel / biela |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 4x28 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 770 mm |
| Šírka | 135 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Nastaviteľná výška | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 181 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
117,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 169,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 169,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-305400411 excl.4xE14 detail výrobku
| Farba | nikel / šedá |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 4x28 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 770 mm |
| Šírka | 135 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Nastaviteľná výška | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 265 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
117,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 169,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 169,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tri-605400501 excl.5xE14 detail výrobku
| Farba | nikel / biela |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 5x25 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 750 mm |
| Šírka | 442 mm |
| Výška | 220 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 120 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
77,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 112,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 112,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Tri-605400511 excl.5xE14 detail výrobku
| Farba | nikel / šedá |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 5x25 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 750 mm |
| Šírka | 442 mm |
| Výška | 220 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. Tri-595400101 excl.1xE14 detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | biela / matný nikel |
| výkon | 1x25 W |
| Výška | 180 mm |
| Priemer | 95 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
6. Tri-595400111 excl.1xE14 detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | šedá / matný nikel |
| výkon | 1x25 W |
| Výška | 180 mm |
| Priemer | 95 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
