Scissor - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | kov |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. RL-R20321078 excl.1xE14 detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | beton |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x28 W |
| Hĺbka | 530 mm |
| Priemer | 150.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 1 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
38,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 55,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 55,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. RL-R20321031 excl.1xE14 detail výrobku
| S vypínačom | |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x28 W |
| Hĺbka | 530 mm |
| Priemer | 150.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena do 31.5.2026
33,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 48,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 48,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
