Will - Kuchynské svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | kov |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x60 W |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. RL-R30421001 excl.1xE27 detail výrobku
| Farba | biela |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| Výška | 1500.0 mm |
| Priemer | 360.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 135 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
32,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 46,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 46,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. RL-R30421007 excl.1xE27 detail výrobku
| Farba | nikel |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| Výška | 1500.0 mm |
| Priemer | 360.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 24 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
35,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 51,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 51,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. RL-R30421062 excl.1xE27 detail výrobku
| Farba | meď |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| Výška | 1500.0 mm |
| Priemer | 360.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 427 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
35,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 51,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 51,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. RL-R30421078 excl.1xE27 detail výrobku
| Farba | beton |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| Výška | 1500.0 mm |
| Priemer | 360.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 189 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
35,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 51,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 51,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
