Viper Reality - Lampičky
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Rám svietidla je flexibilný |
|
| S vypínačom | |
| Materiál | kov / plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
1. RL-R22398101 incl.1x3W LED/400Lm/3000K detail výrobku
| Farba | biela |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 1x3 W |
| Šírka | 62.0 mm |
| Výška | 350.0 mm |
| Hĺbka | 330 mm |
| Svetelný tok | 350 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 928 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
23 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 33,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 33,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. RL-R22398102 incl.1x3W LED/260Lm/3000K detail výrobku
| Farba | čierna |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 1x3 W |
| Šírka | 62.0 mm |
| Výška | 350.0 mm |
| Hĺbka | 330 mm |
| Svetelný tok | 350 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 847 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
23 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 33,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 33,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. RL-R22398187 incl.1x3W LED/260Lm/3000K detail výrobku
| Farba | titán |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 1x3 W |
| Šírka | 62.0 mm |
| Výška | 350.0 mm |
| Hĺbka | 330 mm |
| Svetelný tok | 350 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 229 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
23 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 33,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 33,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
Niektoré texty sú preložené automaticky.
