Gonzalo LED - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | akryl |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
1. Tri-626510987 incl.1x9W LED/900Lm/3000K detail výrobku
| Farba | titán |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 1x9 W |
| Výška | 80 mm |
| Priemer | 290 mm |
| Svetelný tok | 900 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Patice | LED |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 240 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
37,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 54,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 54,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-626511287 incl.1x12W LED/1050Lm/3000K detail výrobku
| Farba | titán |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 1x12 W |
| Výška | 90 mm |
| Priemer | 340 mm |
| Svetelný tok | 1050 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Patice | LED |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 181 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
47,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 69,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 69,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tri-626512587 incl.1x25W LED/2300Lm/3000K detail výrobku
| Farba | titán |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 1x25 W |
| Výška | 100 mm |
| Priemer | 420 mm |
| Svetelný tok | 2300 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Patice | LED |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 26 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
88,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 127,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 127,95 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
