Cuadro - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | kov |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 1x8 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 480 mm |
| Výška | 105 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Svetelný tok | 900 lm |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
1. Tri-225210104 incl.1x8W LED/600Lm/3000K detail výrobku
| Farba | stará mosaz |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| Šírka | 480 mm |
| Výška | 105 mm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Patice | LED |
| Barva | stará mosaz |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 187 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
94,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 137,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 137,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-225210107 incl.1x8W LED/600Lm/3000K detail výrobku
| Farba | nikel |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| Šírka | 480 mm |
| Výška | 105 mm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Patice | LED |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 167 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
94,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 137,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 137,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
