Curtis - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Rám svietidla je flexibilný |
|
| so stmievačom | |
| Materiál | kov |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 1x4 W |
| IP krytie | 20 |
| Svetelný tok | 380 lm |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
1. Tri-279770104 incl.1x4W LED/380Lm/3000K detail výrobku
| Farba | stará mosaz |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hĺbka | 350 mm |
| Svetelný tok | 380 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Patice | LED |
| Barva | stará mosaz |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 214 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
52,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 75,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 75,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-279770107 incl.1x4W LED/380Lm/3000K detail výrobku
| Farba | nikel |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hĺbka | 350 mm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Patice | LED |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 23 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
52,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 75,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 75,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tri-279770108 incl.1x4W LED/380Lm/3000K detail výrobku
| Farba | mosaz matná |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hĺbka | 350 mm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Patice | LED |
| Barva | mosaz |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 123 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
55,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 79,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 79,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Tri-279770132 detail výrobku
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena do 31.5.2026
43,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 63,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 63,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
Niektoré texty sú preložené automaticky.
