LYRA 1xE27/60W, BLACK DECOR D400MM - Kuchynské svietidlá
Pre-41 detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast / sklo |
| Objímka | E27 |
| výkon | 60 W |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 990 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | LUXERA s.r.o. |
Dnešná akcia - 16% zľava bude odpočítaná v košíku
Sklad dodávateľ 5 ks, dodanie 3-5 dní
25,35 €
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
