SANGA 1xE14/60W, BROWN, WALL - Stropné a nástenné
Pre-51250 detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E14 |
| výkon | 60 W |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 250 mm |
| Hĺbka | 220 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | LUXERA s.r.o. |
Dnešná akcia - 16% zľava bude odpočítaná v košíku
Sklad dodávateľ 5 ks, dodanie 3-5 dní
29,25 €
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
