Amsterdam - Klasické svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | biela / chróm-lesklý |
| Materiál | textil / kov / sklo |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Max-P0103 AMSTERDAM P0103 detail výrobku
| výkon | 5x40 W |
| Výška | 1300 mm |
| Priemer | 600 mm |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Max-C0059 AMSTERDAM C0059 detail výrobku
| výkon | 8x40 W |
| Výška | 550 mm |
| Priemer | 780 mm |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 34 ks, dodanie
Supercena
769,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 937,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 937,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Max-C0060 AMSTERDAM C0060 detail výrobku
| výkon | 5x40 W |
| Výška | 550 mm |
| Priemer | 600 mm |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 1 ks, dodanie
Supercena
548,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 668,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 668,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
