Arizona Trio - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
| so stmievačom | |
| Materiál | kov |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 1x20+1x5 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 1800 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Priemer | 255 mm |
| Svetelný tok | 2000+500 lm |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
1. Tri-426410207 incl.1x20W LED/2000Lm/3000K detail výrobku
| Farba | nikel |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| Šírka | 255 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Patice | LED |
| Energetická trieda svietidlá |
|
| Energetická trieda zdroje |
|
Sklad dodávateľ 82 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
139,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 201,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 201,95 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-426410208 incl.1x20W LED/2000Lm/3000K detail výrobku
| Farba | mosadzná / matná |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| Šírka | 255 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Patice | LED |
| Barva | mosaz |
| Energetická trieda svietidlá |
|
| Energetická trieda zdroje |
|
Sklad dodávateľ 103 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
149,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 217,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 217,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
