Pendant lamp ELECTRA black concrete - Kuchynské svietidlá
Sol-SL.1355 detail výrobku
| Závěsná lampa ELECTRA z betonu vyniká syrovým minimalistickým stylem, který skvěle doplňuje moderní interiéry. Její dlouhé, štíhlé stínidlo s betonovou strukturou zajišťuje decentní, a přesto působivou prezentaci. Lampa se ideálně hodí k osvětlení jídelního stolu nebo kuchyňského ostrůvku, kde vytvoří útulnou atmosféru s nádechem industriálního charakteru. Díky neutrální barvě betonu lze lampu snadno integrovat do různých barevných schémat a dekorativních prvků. Díky jednoduchému tvaru a odolnosti materiálu je lampa ELECTRA funkční i dekorativní a tvoří výrazný akcent v každé místnosti. | |
| Farba | čierna |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 80 mm |
| Šírka | 1250 mm |
| Výška | 80 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Typ lampy | Závěsná lampa |
| Záruka | 5 let |
| Délka výrobku ( cm ) | 8 |
| Šířka výrobku ( cm ) | 8 |
| Výška výrobku ( cm ) | 125 |
| Rozměr stínidla | 32,5/7,5 |
| Rozměry podhledu | 8/3 |
| Délka kartonu ( cm ) | 48 |
| Šířka kartonu ( cm ) | 22,5 |
| Výška kartonu ( cm ) | 16,5 |
| Objem kartonu ( m3 ) | 0,01782 |
| Čistá hmotnost (kg) | 0,7 |
| Hrubá hmotnost (kg) | 1 |
| Typ závitu | GU10 |
| Maximální výkon (W) | max. 10W LED |
| Materiál | beton |
| Tvar | kužel |
| Styl | podkroví |
| Funkčnost | nastavení závěsu |
| Barva kabelu | Černá |
| Barva podhledu | Černá |
| Země výroby | Vyrobeno v Polsku |
| Celková hmotnost v gramech | 1333.33 |
| Výrobca | SOLLUX LIGHTING |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
52,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 67,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 67,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
