Wall lamp ceramic ATENA 20 - Stropné a nástenné
Sol-SL.1458 detail výrobku
| Keramická lampa Atena je nádherně zpracované svítidlo, které v sobě spojuje eleganci a jednoduchost. Její hladký, zakřivený design poskytuje měkké, ambientní světlo, které umocní atmosféru každé místnosti. Tato lampa se skvěle hodí do tradičního i moderního prostředí a dodá vašemu obytnému prostoru nádech noblesy a tepla. | |
| Farba | biela |
| Materiál | sklo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 15 W |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Typ lampy | Nástěnné svítidlo |
| Šířka zboží v centimetrech | 10 |
| Délka zboží v centimetrech | 20 |
| Výška zboží v centimetrech | 9 |
| Síla tradiční žárovky | max. 60 W |
| Třída ochrany | I |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Celková hmotnost v gramech | 300 |
| Typ svítidla | Nástěnné svítidlo 20 |
| Výrobca | SOLLUX LIGHTING |
Sklad dodávateľ 19 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
23,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
