Arras LED - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
| S vypínačom | |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
1. RL-R52711101 incl.1x3W LED/350Lm/3000K detail výrobku
| Farba | biela |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 1x4 W |
| Šírka | 110 mm |
| Výška | 380 mm |
| Hĺbka | 220 mm |
| Svetelný tok | 350 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 537 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
27,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. RL-R52711187 incl.1x3W LED/350Lm/3000K detail výrobku
Sklad dodávateľ 229 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
27,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. RL-R22711187 incl.1x4W LED/350Lm/3000K detail výrobku
Sklad dodávateľ 267 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
27,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. RL-R22711101 incl.1x4W LED/350Lm/3000K detail výrobku
Sklad dodávateľ 365 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
27,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. RL-R22711102 incl.1x4W LED/350Lm/3000K detail výrobku
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena do 31.5.2026
26,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
