Petty + Orient - Krištáľové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | chróm-lesklý |
| Materiál | kov / akryl |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. RL-R30451906 excl.1xE27 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x60 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 1600.0 mm |
| Priemer | 350.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 181 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
86,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 125,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 125,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. RL-R60451906 excl.1xE27 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| výkon | 1x60 W |
| Výška | 420 mm |
| Priemer | 350 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. RL-R60451006 excl.1xE14 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 270.0 mm |
| Priemer | 200.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 293 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
36,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 53,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 53,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. RL-R30451006 excl.1xE14 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 1500 mm |
| Priemer | 200 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. RL-R13473006 excl.3xE14 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 3x40 W |
| Výška | 1500.0 mm |
| Priemer | 420.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 212 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
75,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 109,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 109,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
6. RL-R1147-06 excl.1xE27 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x60 W |
| Výška | 1600.0 mm |
| Priemer | 250.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 226 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
41,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 60,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 60,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
7. RL-R1147-03 excl.1xE27 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| výkon | 1x60 W |
| Výška | 1600 mm |
| Priemer | 250 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
