Mars RL - Bodové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | matný nikel / opál |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. RL-R80013907 excl.3xE14 detail výrobku
| Farba | nikel |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 3x40 W |
| Dĺžka | 315.0 mm |
| Šírka | 450.0 mm |
| Výška | 220.0 mm |
| Hĺbka | 310 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 110 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
38,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 55,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 55,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. RL-R80012007 excl.2xE14 detail výrobku
| Farba | nikel |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 2x40 W |
| Dĺžka | 80.0 mm |
| Šírka | 250.0 mm |
| Výška | 210.0 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 543 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
21,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 31,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 31,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. RL-R80011007 excl.1xE14 detail výrobku
| Farba | nikel |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 195.0 mm |
| Priemer | 80.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 450 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
10,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 15,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 15,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. RL-R80014007 excl.4xE14 detail výrobku
| Farba | nikel |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 4x40 W |
| Dĺžka | 80.0 mm |
| Šírka | 600.0 mm |
| Výška | 210.0 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 145 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
41,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 60,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 60,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
