Nina I RL - Bodové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | čierna / zlatá |
| Materiál | kov |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. RL-R80162002 excl.2xE14 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 2x40 W |
| Dĺžka | 110.0 mm |
| Šírka | 330.0 mm |
| Výška | 210.0 mm |
| Hĺbka | 110 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 218 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
36,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 53,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 53,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. RL-R80161002 excl.1xE14 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x40 W |
| Dĺžka | 140.0 mm |
| Šírka | 110.0 mm |
| Výška | 185.0 mm |
| Hĺbka | 140 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 334 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
16,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. RL-R80163002 excl.3xE14 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 3x40 W |
| Dĺžka | 110.0 mm |
| Šírka | 580.0 mm |
| Výška | 210.0 mm |
| Hĺbka | 110 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena do 31.5.2026
51,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 74,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 74,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. RL-R80164002 excl.4xE14 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 4x40 W |
| Dĺžka | 110.0 mm |
| Šírka | 845.0 mm |
| Výška | 210.0 mm |
| Hĺbka | 110 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 91 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
69,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 100,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 100,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
