MIA LED L 11375 - Záhradné svietidlá
Tec-11375 detail výrobku
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 100 W |
| Šírka | 10 mm |
| Výška | 200 mm |
| Svetelný tok | 7800 lm |
| Životnosť LED | 30000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Zásuvka | LED |
| Výrobca | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Sklad dodávateľ 34 ks, dodanie 4-14 dní
319 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
