PATHWAY LED PRO 10283 - Záhradné svietidlá
Tec-10283 detail výrobku
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 60 W |
| IP krytie | 65 |
| Šírka | 57 mm |
| Výška | 392 mm |
| Svetelný tok | 5700 lm |
| Životnosť LED | 30000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Výška stínu | 45 cm |
| Šířka stínu | 15 cm |
| Barva | čierna,priehľadná |
| Zásuvka | LED |
| Výrobca | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Sklad dodávateľ 25 ks, dodanie 4-14 dní
419 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
