Art gold - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | biela / zlatá |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Rab-1940 detail výrobku
| výkon | 1x60 W |
| Dĺžka | 300 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 3 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
21,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 27,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 27,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-1941 detail výrobku
| výkon | 1x60 W |
| Priemer | 300 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 20 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
30,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 38,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 38,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Rab-1942 detail výrobku
| výkon | 2x60 W |
| Priemer | 400 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 15 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
46,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 59,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 59,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
