Kalabria rose gold - Krištáľové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Svietidlo Kalabria rose gold je vyrobené z kovu vo farbe ružové zlato a z čírych krištáľov K9. Svietidlo je možné použiť ako závesné alebo stropné. Dodáva sa vrátane laniek, na ktoré je možné ho zavesiť alebo z neho urobíte stropnicu. |
|
| Farba | zlatá / číra |
| Materiál | kov / krištáľ |
| Objímka | G9 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 12x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 1500 mm |
| Priemer | 800 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
1. Azd-AZ4905 NOVINKA detail výrobku
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
Ohľadom ceny prosím volajte na 0950 812 433 alebo píšte na náš e-mail info@svietidla.com
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
