Tamarite - Záhradné svietidlá
Rab-77207 detail výrobku
| Venkovní stojací lampa Rábalux Tamarite vnese do zahrady i podél příjezdových cest moderní, čistý vzhled. Její antracitové kovové tělo v kombinaci s bílým plastovým stínidlem tvoří nadčasovou dvojici, přičemž jemně spirálovitě žebrovaný povrch dodává svítidlu osobitý charakter. Vestavěné LED světlo poskytuje rovnoměrné a příjemné osvětlení chodníků, příjezdových cest, vchodů i teras, čímž zlepšuje přehlednost a bezpečnost po setmění. Odolná konstrukce si poradí s povětrnostními vlivy, takže lampa spolehlivě funguje i ve venkovním prostředí. Zahradní sloupek tak navíc působí jako nenápadný, ale dekorativní prvek. Skvělá volba pro moderní venkovní osvětlení. | |
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 12 W |
| IP krytie | 54 |
| Výška | 610.0 mm |
| Priemer | 195.0 mm |
| Svetelný tok | 800 lm |
| Životnosť LED | 30000 h |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Na stiahnutie:
Návod
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
101,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 130,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 130,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
