Sorrento - Záhradné svietidlá
Rab-8127 detail výrobku
| Farba | matná čierna |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 8 W |
| IP krytie | 44 |
| Výška | 300.0 mm |
| Priemer | 165.0 mm |
| Svetelný tok | 500 lm |
| Životnosť LED | 25000 h |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 207 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
9,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
