Tindori 2 - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Moderné závesné svietidlá vhodné do obývacích izieb, kuchýň, jedální, ale aj spální a detských izieb. Sú vyrobené z ocele vo farbe matný nikel a z drevených lamiel vo farbe javora. |
|
| Farba | matný nikel / javor |
| Materiál | oceľ / drevo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x60 W |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | EGLO LEUCHTEN GMBH |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Egl-96258 detail výrobku
| Výška | 1300 mm |
| Priemer | 380 mm |
| Záruka | 2 roky |
Májová akcia
Dodanie 4-7 prac. dnů
77,80 €
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Egl-96214 detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | sklo |
| Výška | 1500 mm |
| Priemer | 500 mm |
| Záruka | 2 roky |
Májová akcia
Dodanie 4-7 prac. dnů
176,60 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
