Xera - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | hliník |
| Objímka | G9 |
| Napätie | 230 V |
| Možné osadiť úspornou žiarovkou | |
1. Luce-23253/01/30 detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | 1x25 W |
| Dĺžka | 82 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 100 mm |
| Energetická trieda svietidlá | A+ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 211 ks, dodanie 9-15 prac. dní
Supercena
29,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 37,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 37,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Luce-23253/01/31 detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | 1x25 W |
| Dĺžka | 82 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 100 mm |
| Energetická trieda svietidlá | A+ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 224 ks, dodanie 9-15 prac. dní
Supercena
28,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 36,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 36,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Luce-23252/01/30 detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | 1x25 W |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 100 mm |
| Priemer | 80 mm |
| Energetická trieda svietidlá | A+ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 303 ks, dodanie 9-15 prac. dní
Supercena
29,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 37,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 37,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Luce-23252/01/31 detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | 1x25 W |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 100 mm |
| Priemer | 80 mm |
| Energetická trieda svietidlá | A+ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 188 ks, dodanie 9-15 prac. dní
Supercena
28,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 36,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 36,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. Luce-23254/01/30 detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | 2x25 W |
| Dĺžka | 160 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 80 mm |
| Energetická trieda svietidlá | A+ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 363 ks, dodanie 9-15 prac. dní
Supercena
38,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 50,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 50,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
6. Luce-23254/01/31 detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | 2x25 W |
| Dĺžka | 160 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 80 mm |
| Energetická trieda svietidlá | A+ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 255 ks, dodanie 9-15 prac. dní
Supercena
38,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 49,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 49,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
