SKY přisazená černá 230V GX53 7W IP65 - RED - DESIGN RENDL - Rendl
Ren-R14231 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Objímka | GX-53 (na úsporný zdroj) |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 7 W |
| IP krytie | 65 |
| Výška | 70 mm |
| Priemer | 90 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 7W |
Dnes zadajte kód „ ren12 “ v košíku a získajte 12% dod. zľavu
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
35,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,15 €
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
