Gambino LED - Kúpeľňové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | kov / hliník |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 6 W |
| IP krytie | 54 |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Svetelný tok | 500 lm |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
1. Azd-AZ0950 Gambino 1 (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
65,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 89 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 89 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ0958 Gambino 1 (bright grey) detail výrobku
| Farba | šedá |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ0957 Gambino 1 (dark grey) detail výrobku
| Farba | tmavě šedá |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
65,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 89 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 89 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
