Cono LED - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | kov / hliník |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 9 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 100 mm |
| Svetelný tok | 720 lm |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
1. Azd-AZ0752 Cono (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
75,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 102 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 102 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
