Archo - Žiarivkové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | hliník |
| Objímka | G24d-2 (na úsporný zdroj) |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Vrátane zdroja | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Azd-AZ0199 Archo A detail výrobku
| Farba | hliník |
| výkon | 1x18 W |
| Dĺžka | 230 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
50,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 67,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 67,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
